Бокс – це не тільки спаринг на рингу, це також розвиток витривалості та спритності, гнучкості, здатності швидко приймати рішення та будувати тактику бою. Крім того, бокс – найкращий вибір для самооборони на вулиці, де влучний і сильний удар допоможе краще, ніж спроби провести кидки та прийоми.
Займатися боксом можуть як дівчата, і чоловіки будь-якого віку.
Спортивний клуб «Золота рукавичка» існує вже багато років і орієнтований на шанувальників силових тренувань та контактних видів спорту. Насамперед він підійде тим, хто хотів би займатися різними видами боксу.
Тут ви знайдете все необхідне для постійних та ефективних тренувань. І насамперед – професійних тренерів, які завжди готові знайти індивідуальний підхід.
Тут не лише тренуються діти та дорослі для себе, а й, як і у найкращих спортшколах, готують хлопців на змагання. Адже якщо тренери можуть виховати з новачка спортсмена, то вони вміють працювати з людьми. Це велика та важка праця – пояснювати початківцям, як стати боксером.
На заняттях боксом у нас кожному учневі знайдеться час, а тим, хто зацікавиться боксом особливо – можна приходити не лише групові, а й персональні тренування.
«Золота рукавичка» – місце, завдяки якому Ви завжди будете в прекрасній фізичній формі.

КЛУБ ЗАСНОВАНО У 1985 РОЦІ

Не потрібна. Головне бажання. Більшість приходять на бокс, бо втомилися від роботи. Від такого фізичного навантаження, як бокс, змінюється емоційне тло, пропадає напруга, зменшується стрес.
Боксери — як марафонці, які бігають по 42 кілометри. У боксі, зайва вага дуже заважає. Багато хто заперечує, що Мохаммед Алі був досить великим, але він за фізіологією. Він найшвидший важкоатлет в історії, це його дар, у нього ноги пурхали, як метелики, і руки літали. Бокс допомагає намацати ту ідеальну вагу, в якій вам комфортно виносити навантаження, в якій ваше дихання та м’язи працюють максимально ефективно. І загалом тіло приходить у дуже гарний тонус.
Аматорський бокс на початковому етапі не вимагає ніякої спеціальної підготовки, і обмежень як таких немає. Але, звісно, як і у будь-якому спорті, є кілька винятків. Не рекомендується бокс тим, хто мав серйозні травми рук, тому що це навантаження на суглоби. Те саме стосується серйозних проблем із тиском: бокс — це темп і кардіо.
Загалом під будь-які особливості здоров’я можна підібрати. індивідуальну програму тренувань.
Бокс та боротьба — два найефективніші види спорту для самозахисту, просто боротьба м’якша: там можна просто кинути людину, підібгати, а в боксі — особлива ударна техніка. Саме тому бокс для самооборони — небезпечний вид спорту.
Щоб відправити до нокдауну дорослого чоловіка, достатньо ваги у 40 кілограмів — якщо правильно вдарити і знати, куди бити.
Боксу, як і коханню, всі віки покірні. Не буває надто старих, бувають надто ліниві. Відправитися до зали можна і в 30, і в 40, і в 70. Бернард Хопкінс став чемпіоном світу у 46 років, а ти боїшся прийти до зали у 30?
Бокс підходить для всіх, незалежно від росту, віку та кольору волосся. Їм може займатися і мудрець, і молодий чоловік. І жінки – не виняток. На світовій арені цього виду спорту достатньо представниць слабкої статі, які досягли серйозних успіхів, завоювавши золото Олімпійських ігор та пояси чемпіонів світу.
Групове тренування дуже важливе. Просто на групових тренуваннях інший підхід та інше завдання: там тренер зі зрозумілих причин не зможе приділити належної уваги кожному. Однак, ви одразу починаєте працювати в парі з іншими спортсменами. У персональних тренуваннях, по-перше, тренер завжди із вами. По-друге, такі тренування спрямовані саме на ваш розвиток індивідуальний розвиток у боксі.
Бокс це не бійня, це зовсім інше. У боксі є естетика, він був популярний у аристократів на початку ХХ століття. Тому, що в ньому не вітаються брудні прийоми, є велика академічна частина, велика інтелектуальна робота. При цьому залишається історія з подоланням себе, загартуванням характеру, як і в будь-якому іншому спорті.